Antradienis buvo pergalingas ne tik Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams, nes jie nugalėjo Kauno „Žalgirio“ komandą ir sušvelnino LKL finalo serijos rezultatą 2:3, tačiau ir klaipėdiečiui Mariui Skripkauskui, varžybų pertraukos metu pataikiusiam iš vidurio aikštės ir laimėjusiam 10 tūkst. litų piniginį prizą.

„Pataikyti iš vidurio aikštės nebuvo sunku, nejaučiau jokio spaudimo. Galėjau mesti tik vieną kartą, tad kad pataikysiu tikėjau, galbūt dėl to kamuolys skriejo tiksliai, net nelietė lanko“, – apie sėkmingą metimą pasakojo M. Skripkauskas.

29-erių vyras sakė, kad vaikystėje krepšinio treniruotes lankė 8 metus, tačiau krepšininku netapo, nes nebuvo aukštas, tad gyvenimas pasisuko kitu keliu. Šiuo metu Marius dirba svetur, o į Lietuvą grįžo atostogų. Ta proga klaipėdietis apsilankė LKL finalo varžybose palaikyti gimtojo miesto komandos.

Rungtynių metu progą mesti iš vidurio aikštės ir laimėti kreditus teikiančios bendrovės Pinigine.lt 10 tūkst. litų piniginį prizą turėjo visi. Pertraukėlių metu žiūrovams tereikėjo pagauti mestus kamuoliukus arba pinigines, tokiu būdu jiems buvo suteikta proga didžiosios pertraukos metu mesti iš vidurio aikštės.

Klaipėda įrodo, kad yra puikius krepšininkus išugdantis miestas ne vien dėl to, kad uostamiesčio komanda kovoja dėl LKL čempionų titulo, tačiau ir dėl to, kad miestas turi ištikimus ir azartiškus sirgalius, galinčius pataikyti iš vidurio aikštės net tam nesiruošus“, –sako Pinigine.lt atstovas Jaunius Skierus.