Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 22,063 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų trečiajame rate (1/16 finalo) sekmadienį nugalėtojo titulą ginantis 25-erių metų ispanas Rafaelis Nadalis 7:6 (7-5), 6:1, 7:5 nugalėjo 76-ąją vietą pasaulio reitinge užimantį 29-erių metų argentinietį Davidą Nalbandianą (David Nalbandian).

Antroji pasaulio raketė R. Nadalis aštuntfinalyje žais su 28-erių metų Liuksemburgo atstovu Žiliu Muleriu (Gilles Muller, 68-oji pasaulio raketė).

Rafaelis Nadalis (nuotr. Elta)Rafaelis Nadalis (nuotr. Elta)

Ketvirtoji pasaulio raketė 24-erių metų britas Endis Miurėjus (Andy Murray) 6:1, 6:4, 6:2 nugalėjo 29-erių metų ispaną Felisianą Lopesą (Feliciano Lopez, 26), o penktoji pasaulio raketė 29-erių metų ispanas Davidas Fereras (David Ferrer) 6:1, 6:2, 7:6 (7-2) įveikė 27-erių metų vokietį Florianą Majerį (Florian Mayer, 27).

Į aštuntfinalį taip pat iškopė prancūzas Žilis Simonas (Gilles Simon, 12) bei amerikiečiai Endis Rodikas (Andy Roddick, 21), Džonas Isneris (John Isner, 22) ir Donaldas Jangas (Donald Young, 84).

Moterų vienetų varžybų aštuntfinalyje praėjusių metų „US Open“ turnyro finalininkė antroji pasaulio raketė 26-erių metų rusė Vera Zvonariova 6:2, 6:3 nugalėjo 21-erių metų vokietę Sabiną Lisicki (Sabine Lisicki, 18). Rusijos tenisininkė ketvirtfinalyje susitiks su 27-erių metų australe Samanta Stoser (Samantha Stosur, 10), kuri sekmadienį 6:2, 6:7 (15-17), 6:3 įveikė 24-erių metų rusę Mariją Kirilenko (29).

Aštuntfinalio barjerą įveikė ir 29-erių metų italė Flavija Peneta (Flavia Pennetta, 25) bei 23-ejų metų vokietė Angelika Kerber (Angelique Kerber, 92).

Flavia Pennetta (nuotr. Elta)Flavia Pennetta (nuotr. Elta)

F. Peneta 6:4, 7:6 (8-6) įveikė 25-erių metų kine Švai Peng (Shuai Peng, 14), o A. Kerber 6:4, 6:3 nugalėjo 23-ejų metų rumunę Moniką Nikulesku (Monica Niculescu, 68).

Sekmadienį vykusių vienetų susitikimų rezultatai.

Vyrai, III ratas

Rafael Nadal (Ispanija, 2) - David Nalbandian (Argentina) 7:6 (7-5), 6:1, 7:5

Andy Murray (D. Britanija, 4) - Feliciano Lopez (Ispanija, 25) 6:1, 6:4, 6:2

David Ferrer (Ispanija, 5) - Florian Mayer (Vokietija, 26) 6:1, 6:2, 7:6 (7-2)

Gilles Simon (Prancūzija, 12) - Juan Martin Del Potro (Argentina, 18) 4:6, 7:6 (7-5), 6:2, 7:6 (7-3)

Andy Roddick (JAV, 21) - Julien Benneteau (Prancūzija) 6:1, 6:4, 7:6 (7-5)

Donald Young (JAV) - Juan Ignacio Chela (Argentina, 24) 7:5, 6:4, 6:3

John Isner (JAV, 28) - Alex Bogomolov (JAV) 7:6 (11-9), 6:4, 6:4

Gilles Muller (Liuksemburgas) - Igor Kunicyn (Rusija) 6:1, 6:4, 6:4.

Moterys, 1/8 finalo

Vera Zvonariova (Rusija, 2) - Sabine Lisicki (Vokietija, 22) 6:2, 6:3

Samantha Stosur (Australija, 9) - Marija Kirilenko (Rusija, 25) 6:2, 6:7 (15-17), 6:3

Flavia Pennetta (Italija, 26) - Shuai Peng (Kinija, 13) 6:4, 7:6 (8-6)

Angelique Kerber (Vokietija) - Monica Niculescu (Rumunija) 6:4, 6:3.