raketė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raketė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raketė“.

ATP reitinge – ryškus Berankio šuolis į 100-uką

Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis ir antroji šalies raketė Laurynas Grigelis naujausiame ATP reitinge palypėjo aukštyn. R. Berankis grįžta į geriausių pasaulio tenisininkų šimtuką. Praėjusią savaitę Seule (Pietų Korėja) vykusiame turnyre jis pasiekė aštunftinalį, o tai jam leido pakilti per 7 pozicijas – iš 102-osios į 95-ąją.
2019-05-06

Prieš startą Vimbldone – Novako Džokovičiaus triumfas

Ketvirtoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius iškovojo savo 68 karjeros titulą bei ketvirtąjį ant žolės dangos. Serbas šeštadienį „Aegon International Eastbourne“ finale nesunkiai įveikė antrąjį pagal skirstymą Gaelį Monfilsą 6:3, 6:4. N.Džokovičius iš savo 67 titulų karjeroje buvo laimėjęs tik tris ant žolės aikštės dangos ir visus juos Vimbldone. Serbijos tenisininkas ant šio aikštės paviršiaus pirmą sykį triumfavo ne Londone.
2017-07-01

Grigorui Dimitrovui neišlaikė nervai – finale iš nevilties sutrupino tris raketes

Grigoras Dimitrovas savo pyktį išliejo daužydamas vieną raketę po kitos, kai Stambule vykusio turnyro finale 28-ą vietą ATP reitinge užimantis 24 metų bulgaras prarado savitvardą. G. Dimitrovas laimėjo pirmąjį setą ir pirmavo prieš argentinietį Diego Schwartzmaną (ATP-87) 5:2, kai netikėtai neteko kantrybės ir ėmė daužyti savo raketę iš žemę. Pakeista sutrupinta raketė nepadėjo pergalingai užbaigti seto ir jos taip pat laukė pirmosios likimas.
2016-05-02

Rusijos tenisininkės triumfas WTA serijos moterų teniso turnyre gimtinėje

Rusijos sostinėje pasibaigusio WTA serijos tarptautinio "Kremliaus taurės" moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo šeštoji pagal reitingą korto šeimininkė 23-ejų rusė Anastasija Pavliučenkova, sekmadienį per pustrečios valandos trijuose setuose - 6:4, 5:7, 6:1 - nugalėjo metais vyresnę rumunę Iriną-Camelią Begu. Tai buvo antrasis šiemet bei septintas per visą karjerą Rusijos tenisininkės laimėtas WTA serijos teniso turnyras.
2014-10-19

R. Berankiui nepavyko nugalėti 15-osios pasaulio raketės

Vašingtone (JAV) vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „World Tour 500“ serijos turnyro „Citi Open“, kurio prizų fondą sudaro 1,05 mln. JAV dolerių, vienetų varžybų aštuntfinalyje ketvirtadienį lietuvis Ričardas Berankis 3:6, 1:6 pralaimėjo pirmajai turnyro ir 15-ajai pasaulio raketei 30-mečiui amerikiečiui Mardžiui Fišui (Mardy Fish). Mačas truko 61 min.
2012-08-03

15-metė A. Paražinskaitė Italijoje nugalėjo 406-ąją pasaulio raketę

Italijoje vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) A kategorijos jaunių (iki 18 metų) turnyro „Trofeo Bonfiglio“ merginų vienetų varžybų trečiajame rate - aštuntfinalyje - lietuvė Akvilė Paražinskaitė 6:2, 6:2 įveikė 17-metę Pietų Korėjos atstovę Su Džon Džan (Su Jeong Jang), kuri Moterų teniso asociacijos (WTA) reitinge užima 406-ąją vietą, o pasaulio jaunių reitinge yra 94-a. 15-metė Lietuvos tenisininkė, pasaulio jaunių reitinge užimanti 160-ąją vietą, ketvirtfinalyje susitiks su 11...
2012-05-24

Badmintonininkė A. Stapušaitytė Prancūzijoje iškopė į aštuntfinalį

Lietuvos badmintonininkė Akvilė Stapušaitytė Prancūzijoje vykstančio tarptautinio turnyro „French International 2012“, kurio prizų fondą sudaro 5 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybų pirmajame rate - šešioliktfinalyje - penktadienį 21:13, 21:14 įveikė 219-ąją pasaulio raketę 20-metę prancūzę Marie Maunoury. Mačas truko 27 minutes. 26 metų lietuvė, kuri pasaulio reitinge užima 90-ąją vietą, aštuntfinalyje susitiks su 156-ąja pasaulio rakete 20-mete dane Lene Clausen.
2012-04-06

Ką reikia žinoti tėvams, išleidžiant vaiką į teniso treniruotę

Teniso treniruotes kiekvienąmet renkasi vis daugiau vaikų. Vieni jų su teniso rakete praleidžia 1-2 valandas per savaitę, kiti į teniso aikštyną ateina kone kasdien. Nepaisant to, kiek kartų per savaitę vyksta treniruotės, yra keletas svarbių taisyklių, kurias būtina žinoti ne tik tam, kad treniruotės padėtų harmoningam vaiko augimui, jo organizmo vystymuisi, bet ir prisidėtų prie geresnių sportinių rezultatų pasiekimo, teigiama pranešime spaudai.
2012-03-13

Badmintonininkė A. Stapušaitytė nugalėjo 70-ąją pasaulio raketę

Kroatijos sostinėje Zagrebe vykstančio tarptautinio badmintono turnyro „Croatian International 2012“, kurio prizų fondą sudaro 5 tūkst. JAV dolerių, moterų vienetų varžybų pirmajame rate - šešioliktfinalyje - penktadienį lietuvė Akvilė Stapušaitytė 22:20, 21:16 nugalėjo 70-ąją pasaulio raketę turkę Ezgę Bairak (Ozge Bayrak). Mačas truko 37 minutes.
2012-03-09

L. Grigelis Prancūzijoje žais su 164-ąja pasaulio rakete

Prancūzijoje vykstančio Teniso profesionalų asociacijos (ATP) „Challenger“ serijos turnyro „Challenger La Manche“, kurio prizų fondą sudaro 42,5 tūkst.