Uraganinį puolimą demonstravusi Bruklino „Nets“ (20-12) NBA čempionate iškovojo triuškinamą pergalą, kai namuose net 143:113 (46:17, 45:34, 18:28, 34:34) sutriuškino lygos čempionus „Golden State Warriors“ (15-18).

Neįtikėtinai puolę  „Nets“ greitai šovė į priekį ir iškart įgijo didelę persvarą, netrukus jau pirmavo 29:10. Skirtumas iki pertraukos dar kiek ūgtelėjo.

Per pirmąją mačo pusę šeimininkai pelnė net 91 tašką, tai – trečias rezultatas NBA istorijoje.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. NBA čempionai dar sugebėjo kiek apmažinti skirtumą, šeimininkai vienu metu lyg sustojo, tačiau rezultatui tai įtakos neturėjo.

„Nets“ išlaikė milžinišką pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę.

„Nets“ net 64 procentų taiklumu metė tritaškius (21/33).

„Warriors“ rungtynėse vertėsi be ryškiausiu savo žvaigždžių – Stepheno Curry, Klay;aus Thompsono ir Andrew Wigginso.

Šeimininkų gretose nežaidė Kyrie Irvingas.

Nugalėtojams Kevinas Durantas įmetė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Edmondas Sumneris pridėjo 16  taškų.

Pralaimėjusiems Jamesas Wisemanas surinko 30 taškų.

„Nets“: Kevinas Durantas 23 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.), Edmondas Sumneris 16,  Royce'as O'Neale'as 14, Patrickas Millsas 13, T.J. Warrenas ir Sethas Curry (6 rez. perd.) po 12, Joe Harrisas 11.

„Warriors“: Jamesas Wisemanas 30 (6 atk. kam.), Patrickas Baldwinas ir Mosesas Moody po 17, Ty Jerome'as 14 (7 rez. perd.), Jordanas Poole'as 13.