REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
14
G. Žibėnas. (Lukas Balandis/ BNS nuotr.)

Giedriui Žibėnui su savo auklėtiniais trečiadienį namuose 85:78 (17:20, 28:20, 23:17, 17:21) pavyko nugalėti H grupės lyderius ir dabartinius čempionus Tenerifės „Lenovo“ (4-2) krepšininkus. 

14

Giedriui Žibėnui su savo auklėtiniais trečiadienį namuose 85:78 (17:20, 28:20, 23:17, 17:21) pavyko nugalėti H grupės lyderius ir dabartinius čempionus Tenerifės „Lenovo“ (4-2) krepšininkus. 

REKLAMA

Ši pergalė užtikrino vilniečiams vietą FIBA Čempionų lygos įkrintamosiose rungtynėse. Įkrintamosiose „Rytas“ turės namų pranašumą ir susitiks su Salonikų PAOK ekipa rungtynėse iki dviejų pergalių.

Po rungtynių komandos strategas džiaugėsi savo auklėtiniais.

 „Tai komandos pergalė. Sveikinimai žaidėjams, beprotiškiems sirgaliams. Jie užkūrė rungtynių toną, o mes jį sekėme. Esu laimingas dėl rezultato, dėl užimtos antros vietos, žinant, kad grupėje buvo čempionai“ – teigė G. Žibėnas.

Vėliau treneris atsakė į žurnalistų klausimus. 

Pirmoje rungtynių dalyje rungtynes labiau kontroliavo svečiai, kas neveikė, kad kontrolę perėmėte tik po 15 minučių žaidimo?

REKLAMA
REKLAMA

Manau, kad viskas veikia. Tai yra labai aukšto lygio komanda, turinti labai daug opcijų. Komanda turi labai išreikštą žaidimą metikams, daug triukų sukuriama tiems metikams. Jie turi labai gerus kūrėjus ir kontroliuoti visas rungtynes nuo pat pirmos minutės iki pat paskutinės prieš tokią komandą yra labai sunku. Prieš šią komanda per ACB ir Čempionų lygas laimėjo tik keturios komandos, todėl labai džiaugiamės, jog tapome penktąją. Manau, kad mūsų žaidėjai tikrai nusipelnė šios pergalės. Žinojome rungtynių kainą, todėl labai džiaugiuosi žaidėjais.

REKLAMA

Buvo keletas labai sėkmingų atkarpų, pavyzdžiui 17:4. Kaip pavyko susikurti tokias atkarpas?

Kaip ir Marcusas minėjo pasiruošimas rungtynėms pastarąsias dvi, tris dienas buvo su labai gera energija. Tą gerą energiją mes atsinešėme į rungtynes. Mes labai dažnai sakome, kaip treniruojiesi – taip ir žaidi. Čia jokie stebuklai nevyksta. Jokių stebuklingų mygtukų nėra, kad galėtum ateiti į rungtynes ir tada įsijungti. Šias tris dienas išnaudojome priešingai nei prieš tai, kadangi pastarąjį kartą buvome apsirgę. Tai šį kartą viskas buvo priešingai. Visi buvome sveiki, pasiruošę, motyvuoti ir žinojome rungtynių kainą. Žinojome, kad su mūsų fanų energija aikštėje tokių atkarpų tikrai bus. Labai smagu, kad kiekvienas žaidėjas pasijungė tiek puolime, tiek gynyboje. Be jokių išimčių. 

REKLAMA
REKLAMA

Kaip jums pačiam atrodė bendras nusiteikimas ir kova?

Mes prieš rungtynes labai akcentavome, kad kiekvienas turime viską daryti ekstra. Labai džiaugiuosi, šiandienos pasiekimais, nes paskutines kelias rungtynes mes gynyboje tikrai nebuvome geri. Šiandien žaidėjai tikrai sustovėjo, vyras prieš vyrą, kūnas prieš kūną. Jokių pigių taškų nebuvo. Jie yra aukšto lygio komanda ir savaime aišku, jog jie įmes, tačiau Tenerifę išlaikyti su 78 taškais ne kiekviena komanda Eurolygoje iš ACB lygos gali. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Daug atkovotų kamuolių, ką galite pakomentuoti?

Tai daug ką pasako. Taip pat ir Benedeko Varadi perimtas kamuolys ties viduriu aikštės išeikvojo varžovams 8 sekundes ir tikrai užvedė areną. Masiulio atkovoti kamuoliai. Kiekvienas žaidėjas daug prisidėjo. Ir Marcuso 4 blokai yra jo atiduota širdis. 

Kodėl nepavyko tos širdies įdėti prieš tai?

Praeitose rungtynėse aš jau minėjau priežastis ir tikrai mums daug kas nesusiklostė. Tačiau grupė baigta, rezultatas yra. Kaip ir minėjau mūsų netenkina tik įkrintamosios kovos, mes norime eiti toliau. Manau visus šansus turime. Turime būti protingi šventiniu periodu, turime toliau gerinti žaidimą ir viską turime savo rankose. Turime namų pranašumą ir privalėsime jį išnaudoti. 

Sakote tik kitas etapas netenkina, tai gal yra minčių apie stiprinimą komandos?

Kol kas mintys yra apie sekančias rungtynes. Nieko tikrai nepasakysiu. Kaip žaidė šiandien žaidėjai, mes tikrai esame patenkinti. Dar kartą pasikartosiu, jog pokyčių šiuo metu mes nematome. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų