Edgaras Ulanovas Eurolygos sezoną su Stambulo „Fenerbahče“ komanda pradėjo rezultatyviu pasirodymu. Igorio Kokoškovo auklėtiniai namuose 77:63 (24:20, 18:10, 15:11, 20:22) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Lietuvis rungtyniavo 22 minutes, per kurias pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo tris pražangas ir triskart prasižengė.

Puolėjas komandoje buvo antras rezultatyviausias žaidėjas. Nugalėtojams 17 taškų pelnė Lorenzo Brownas, o pralaimėjusiems 15 surinko Jordanas Loydas.

„Fenerbahče“ komanda nei karto neatsiliko nuo penktosios rungtynių minutės.

Turkijos klubas trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo 20 taškų persvara. Likus žaisti 3:03 minutei „Crvena Zvezda“ priartėjo iki 13 taškų, bet šeimininkai varžovams didesnės intrigos sukurti neleido.

„Fenerbahce“: Lorenzo Brownas 17, Edgaras Ulanovas 13, Nando De Colo 12, Ali Muhammedas 11, Janas Vesely 8.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 15, Langstonas Hallas 12, Torrianas Waldenas 9