Paaiškėjo pirmoji Europos taurės finalo dalyvė. Ja tapo Ankaros „Turk Telekom“ komanda iš Turkijos. Pastaroji pusfinalyje 76:74 (16:25, 25:13, 20:18, 15:18) patiesė Slobožanskės „Prometey“ klubą iš Ukrainos.

Nugalėtojai sugebėjo panaikinti 11 taškų deficitą, kurį turėjo pirmajame kėlinyje (10:21). Jie rezultatą persvėrė antrajame ketvirtyje (31:30).

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei minutę Ukrainos ekipa įsiveržė į priekį (73:74). Netrukus dvitaškius atsakė Tony Tayloras (75:74). Tyrique‘as Jonesas po netikslaus oponentų išpuolių realizavo vieną baudos metimą ir dar suteikė šansą „Prometey“ krepšininkams (76:74).

Nepaisant to, du bandymus turėjęs DJ Stephensas jais nepasinaudojo ir pergalė atiteko Turkijos ekipai – 76:74.

Ankaros klubui 19 taškų surinko Jerianas Grantas (6 rez. perd.), 16 pridėjo Axelis Bouteille (8 atk. kam.).

„Prometey“ komandoje išsiskyrė 19 taškų įmetęs Gianas Clavellas (4/10 trit.), 14 pelnė Andrejus Balvinas (9 atk. kam., 5 rez. perd.).

Finale Ankaros krepšininkai susikaus su Las Palmo Gran Kanarijos „Herbalife“ ir Badalonos „Joventut“ poros nugalėtoju.