Vakar rungtynėmis Artemio Franchi vardo stadione startavo UEFA Čempionų lygos trečiasis kvalifikacinis etapas, kuriame ir paaiškės paskutinių kelialapių į prestižiškiausią Europos klubinio futbolo turnyrą savininkai.

Vienintelėse vykusiose rungtynėse Florencijos „Fiorentina“ savo aikštėje 2:0 palaužė Čekijos čempionę Prahos „Sparta“ ekipą ir prieš atsakomąją dvikovą po dviejų savaičių įgijo pakankamai solidžią persvarą. Čekams norint prasimušti į Čempionų lygos grupių varžybas dabar reikia pergalės didesniu nei dviejų įvarčiu skirtumu.

Įvarčius nugalėtojams pelnė tikras „violetinių“ žvaigždynas – jau 3 minutę kauniečio Nerijaus Radžiaus stiliumi baudos smūgiu kamuolį į vartus pasiuntė Adrianas Mutu, o antrajame kėlinyje 57 minutę šeimininkų persvarą užtvirtino Albero Gilardino, pasinaudojęs visišku sąmyšiu varžovų baudos aikštelėje.