UEFA moterų futbolo klubų čempionų lygoje Šiaulių „Gintra-Universitetas“ antras rungtynes žaidė su Vengrijos čempione Budapešto FC „Femina“. Pirmą kėlinį vyko apylygė kova ir porą puikių progų neišnaudojo vengres. Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo šiaulietes. 55 minutę įvartį pelnė Oksana Imanalijeva. Po keliolikos minučių antrą įvartį galva įmuša komandos kapitonė Raimonda Kudytė .

Po varžybų „Gintra-Universitetas“ prezidentas Gintaras Radavičius teigė, kad detaliai išanalizavus vengrių žaidimą, buvo padaryti pakeitimai pagrindinėje sudėtyje. Komandos tikslas buvo apsiginti ir surengti greitas kontratakas. Visos žaidėjos vykdė nurodymus ir kovojo iki galo. Tai padėjo pasiekti pergalę. Pasak G. Radavičiaus, komandai iškeltas tikslas šiame turnyre yra iškovoti antrąją vietą.

Kitame susitikime Rusijos čempionės Permes „Zvezda-2005“ nepadoriu rezultatu 8:0 sutriuškino Farerų salų KI ekipą.