raimonda kudytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „raimonda kudytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „raimonda kudytė“.

UEFA Čempionų lygoje – pirmoji Šiaulių „Gintros-Universiteto“ pergalė

UEFA moterų futbolo klubų čempionų lygoje Šiaulių „Gintra-Universitetas“ antras rungtynes žaidė su Vengrijos čempione Budapešto FC „Femina“. Pirmą kėlinį vyko apylygė kova ir porą puikių progų neišnaudojo vengres. Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo šiaulietes. 55 minutę įvartį pelnė Oksana Imanalijeva.
2008-09-08

Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmąjį ratą šiaulietės baigė be pralaimėjimų

Savaitgalį baigėsi Lietuvos moterų A lygos futbolo pirmenybių pirmasis ratas, kurį be pralaimėjimų baigė vienvaldė septynių komandų turnyro lyderė čempionės titulą ginanti Šiaulių "Gintros-Universiteto" ekipa.Paskutinėse pirmojo rato rungtynėse šiaulietės svečiuose net 5:2 (3:1) nugalėjo Ukmergės "TexTilitę". Po du įvarčius nugalėtojoms pelnė Viktorija Budrytė (28 ir 85 min.) bei Rasa Imanalijeva (40 ir 70 min.), vieną - Raimonda Kudytė (18 min.
2007-06-18

Lietuvos moterų futbolo rinktinė sutriuškino Latvijos vienuolikę

Penktadienį prasidėjusiame trijų Baltijos šalių moterų futbolo rinktinių čempionate Lietuvos ekipa 6:0 (2:0) sutriuškino Latvijos komandą.Po du įvarčius nugalėtojoms pelnė Raimonda Kudytė bei Raimonda Bložytė, po vieną - Justina Lavrenovaitė bei Viktorija Budrytė.Šeštadienį Latvijos futbolininkės žais su Estijos rinktine, kurį sekmadienį turnyrą baigs maču su Lietuvos ekipa.
2007-05-26

Vilniaus "Vėtros" futbolininkės užėmė trečią vietą tarptautiniame turnyre Estijoje

Savaitgalį Estijoje vykusiame tarptautiniame septynių komandų moterų futbolo turnyre geriausiai iš Lietuvos klubų sekėsi Vilniaus "Vėtros" ekipai, kuri per šešerias rungtynes surinko 8 taškus ir užėmė trečią vietą.Turnyro nugalėtoja tapo visus šešis susitikimus laimėjusi Suomijos čempionė "FC Honka" komanda, net 5 taškais aplenkusi antroje vietoje likusią Suomijos I lygos nugalėtoją "FC Kuusysi" ekipą.