Vakar buvo sužaistos likusios ketverios UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynės. Jose sėkmė lydėjo svečių komandas, kurios išsivežė net dvi pergales, tuo tarpu šeimininkų garbę apgynė tik vienintelė „Chelsea“ ekipa.

Pačią įspūdingiausią pergalę vakar iškovojo Vokietijos čempionate buksuojantys Miuncheno „Bayerno“ futbolininkai – jie Lisabonoje nepadoriu rezultatu net 5:0 (1:0) patiesė „Sportingą“ ir beveik užsitikrino kelialapį į tolimesnį turnyro etapą. Išgelbėti portugalus dabar gali tik neįtikėtinas stebuklas – bent šeši įvarčiai į „Bayern“ vartus jų pačių stadione.

Nesėkmę namuose patyrė ir turtingiausias pasaulio klubas Madrido „Realas“, kuris 0:1 (0:0) neatsilaikė prieš Europos taurių turnyrų specialistę „Liverpool“ vienuolikę. Vienintelį ir pergalingą įvartį anglų gretose 82 minutę pelnė Yossi Benayounas.

Ne itin gerai pasisekė ir kitai Ispanijos atstovei – „Villarreal“ ekipai, kuri mačą su Atėnų „Panathinaikos“ klubu baigė 1:1. Aiškiais šios poros favoritais laikytiems „Villarreal“ žaidėjams net teko vytis savo varžovus, kai 59 minutę pasižymėjo graikas Giorgas Karagounis. Vis dėlto 67 minutę Giuseppei Rossi smūgiu iš 11 metrų baudinio pavyko atstatyti pusiausvyrą.

Paskutiniame mače Londono „Chelsea“ komanda „Stamford Bridge“ stadione po 12 minutę pelnyto Didier Drogbos įvarčio 1:0 (1:0) palaužė Turino „Juventusą“ ir įgijo neblogus šansus prieš atsakomąją dvikovą, kuri vyks po dviejų savaičių.

Visų trečiadienio rungtynių rezultatai ir statistika:

Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) – Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 0:5 (0:1).

Įvarčiai: 42 min. Franckas Ribery 0:1, 57 min. Miroslavas Klose 0:2, 63 min. (iš 11 m. baudinio) Franckas Ribery 0:3, 84 min. Luca Toni 0:4, 90 min. Luca Toni 0:5.

Madrido „Real“ (Ispanija) – FC „Liverpool“ (Anglija) 0:1 (0:0).

Įvartis: 82 min. Yossi Benayounas.

„Villarreal“ (Ispanija) – Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) 1:1 (0:0).

Įvarčiai: 59 min. Giorgos Karagounis 0:1, 67 min. (iš 11 m. baudinio) Giuseppe Rossi 1:1.

Londono „Chelsea“ (Anglija) – Turino „Juventus“ (Italija) 1:0 (1:0).

Įvartis: 12 min. Didier Drogba 1:0.