0

Indian Velse (Kalifornijos valstija, JAV) vykusio teniso turnyro „BNP Paribas Open“ moterų varžybas, kurio prizų fondą sudarė beveik 4,7 mln. JAV dolerių, laimėjo pirmoji pasaulio raketė baltarusė Viktorija Azarenka. Ji finale sekmadienį 6:2, 6:3 įveikė antrąją pasaulio raketę rusę Mariją Šarapovą.

Mačas truko 1 val. 26 min.

Pirmą kartą šį turnyrą laimėjusiai 22 metų V. Azarenkai atiteko 1 mln. dolerių čekis ir 1000 Moterų teniso asociacijos (WTA) reitingo taškų. 24 metų M. Šarapova turėjo tenkintis 500 tūkst. dolerių čekiu ir 700 WTA reitingo taškų.

M. Šarapova šiame turnyre yra triumfavusi 2006 metais.

V. Azarenka šiemet laimėjo jau ketvirtąjį turnyrą. „Australian Open“ čempionė šais metais laimėjo visus 23 mačus.