Šeštadienį buvo sužaistas vienas XV Italijos "Serie A" turo mačas, kuriame savo aikštėje rungtyniavęs Turino "Juventus" rezultatu 3:0 sutriuškino "Torino" vienuolikę.

Po tuščio pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai prieš dešimtyje likusius varžovus įjungė aukštesnę pavarą ir vieną po kitos pradėjo kurti pavojingas atakas.

Jau 57 minutę po tikslaus puolėjo Sebastiano Giovinco perdavimo smūgiu galva Claudio Marchisio išvedė šeimininkus į priekį. Dar po dešimties minučių "atomine skruzdėle" pravardžiuojamas S.Giovinco padvigubino savo ekipos pranašumą.

Rungtynių pabaigoje galutinį rungtynių tašką padėjo antrą įvartį į savo sąskaitą įsirašęs C.Marchisio.

Su 35 taškais "Juventus" išlieka "Serie A" turnyrinės lentelės viršūnėje, o savo sąskaitoje 15 taškų turintis "Torino" yra keturioliktas.

Rezultatas:

Turino "Juventus" 3 - 0 "Torino"

57' [1 - 0] C. Marchisio 67' [2 - 0] S. Giovinco 84' [3 - 0] C. Marchisio 36' iš aikštės pašalintas K.Glikas ("Torino")