Rokas Giedraitis smeigė du tritaškius per paskutinę ketvirto kėlinio minutę, taip išplėšdamas pratęsimą, kuriame pergalę galiausiai pasiekė Berlyno ALBA (5-1).

Europos taurės rungtynėse vokiečiai išvykoje 106:101 (24:17, 28:15, 16:32, 24:28, 14:9) įveikė turkų Bursos „Tofaš“ (2-4).

Lietuvis žaidė 30 minučių, per kurias pelnė 21 tašką (4/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

ALBA klubui 15 taškų pridėjo Clintas Chapmanas, po 14 Nielsas Giffey ir Johannesas Thiemannas.

Turkų gretose ryškiausiai spindėjo 28 taškus pelnęs Sammy Mejia bei 20 surinkęs Diante Garrettas.