Ispanijos čempionate susitiko trys lietuviai ir pergalę šventė Vitorijos „Baskonia“, kuri namuose 82:68 įveikė Bilbao „RETAbet“ ekipą.

Rezultatyviausias iš trijų lietuvių buvo Rokas Giedraitis, kuris per 27 minutes pelnė 10 taškų (3/5 dvit., 2/4 trit., 1/2 baud.), atkovojo 7, perėmė kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir dukart prasižengė.

Kitas „Baskonia“ puolėjas Tadas Sedekerskis žaidė 13 minučių, taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 5, perėmė kamuolį ir išprovokavo pražangą.

Arnoldas Kulboka pralaimėjusiems per 26 minutes pelnė 7 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 7, perėmė kamuolį, po kartą prasižengė ir pažeidė taisykles.

Nugalėtojams po 17 taškų surinko Luca Vildoza ir Achille Polonara, o pralaimėjusiems 19 pelnė Jaylonas Brownas.