Kupiškyje surengtą atvirąjį Baltijos šalių triatlono čempionatą laimėjo Baltarusijos atstovai - Aleksandras Vasilevičius ir Natalija Borisova-Novikova.

Šeštąją vietą užėmė lietuvis Paulius Dapkus. Jis buvo paskelbtas Lietuvos čempionu.

Olimpinėje triatlono distancijoje (1500 m plaukimas, 40 km važiavimas dviračiu ir 10 km bėgimas) A. Vasilevičius sugaišo 2 val. 1 min. 43,5 sek. Antrąją vietą užėmė Andrejus Dmitrijevas iš Latvijos, o trečias finišavo dar vienas Baltarusijos atstovas Sergejus Lichadzijevskis.

P. Dapkus nuo nugalėtojo atsiliko 7 min. 42,8 sek.

Lietuvos čempionato sidabro medalis įteiktas vienam iš varžybų organizatorių Laurynui Urbšiui, o bronziniu prizininku tapo Vilius Šnipaitis.

Moterų varžybų nugalėtojos N. Borisovos-Novikovos laikas - 2 val. 20 min. 22,1 sek. Antrąją ir trečiąją vietas užėmė taip pat Baltarusijos atstovės - atitinkamai Uljanas Zarubina ir Ksenija Andriuchan.

Lietuvos čempione tapo iš Londono atvykusi Rasa Kavaliauskaitė, kuriai tai buvo pirmas startas tokiose varžybose: „Turiu rimtų tikslų, tikiuosi rimtai treniruotis ir savo rezultatą tikrai ateityje pagerinsiu“, - sakė anksčiau lengvąja atletika užsiiminėjusi sportininkė. Šalies čempionato sidabro medalis įteiktas Gintarei Masiliūnaitei.

Aštuntą kartą Kupiškyje vykusios varžybos pirmą sykį buvo įtrauktos į Europos triatlono sąjungos (ETU) kalendorių, o stebėti varžybų buvo atvykęs ETU viceprezidentas Helmutas Kaufmanas (Helmut Kaufmann). Įvairiose amžiaus grupėse savo jėgas išbandė net 198 sportininkai iš šešių šalių.