„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:4 turėjo pripažinti „Watford“ futbolininkų pranašumą.

Ismailui Sarriui 11-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Joshua Kingas 28-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Watford“ ekipą į priekį 1:0.

I.Sarris 44-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Donny Van de Beekas 50-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Harry Maguire’as 69-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, ir „Raudonieji velniai“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Joao Pedro ir Emmanuelis Dennisas per pridėtą rungtynių laiką taip pat nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino „Watford" pergalę rezultatu 4:1.

Prie Birmingamo „Aston Villa“ vairo pergalingai debiutavo Stevenas Gerrardas debiutavo. Jo vadovaujama ekipa namuose 2:0 pranoko  „Brighton“ ekipą.