Eurolygos turnyre Kauno „Žalgiris“ (3/3) namuose iškovojo trečią pergalę. Po triuškinančio pralaimėjimo praėjusią savaitę Atėnuose atsigavę kauniečiai „Žalgirio" arenoje 67:56 (17:14, 19:15, 21:10, 10:7) nugalėjo  Zielona Gora „Stelmet" (1/5) krepšininkus.

Kauno „Žalgiris“ 67:56 Zielona Gora „Stelmet"

Kauno „Žalgiris“: Paulius Jankūnas 16 taškų, Mantas Kalnietis 13, Olivier Hanlan 11, Ian Vougioukas 10, Robertas Javtokas 9, Renaldas Seibutis 4, Martynas Pocius su Lukas Lekavičius po 2.

Zielona Gora „Stelmet“: Mateusz Ponitka 15 taškų, Vlad Moldoveanu 10, Dee Bost su Dejan Borovnjak po 6.

Startiniai penketukai:

Kauno „Žalgiris“: Mantas Kalnietis, Renaldas Seibutis, Paulius Jankūnas, Ian Vougioukas, Edgaras Ulanovas.

Zielona Gora „Stelmet“: Vlad Moldoveanu, Mateusz Ponitka, Adam Hrycaniuk, Przemyslaw Zamojski, Lukasz Koszarek.

Mačo eiga:

Ketvirtasis kėlinys:

Paskutiniame kėlinyje dominavo gynyba. Vos 7 taškus per kėlinį praleidę „Žalgirio" krepšininkai šventė nesunkia pergalę 67:56.

Trečiasis kėlinys:

Apylygiame kėlinyje „Žalgiris“ prie savo turėtų 7 taškų persvaros pridėjo dar vieną. Rezultatyviausiame šių rungtynių ketvirtyje tiek viena, tiek kita komanda kelis kartus atliko spurtus, tačiau nei viena komanda nesugebėjo pabėgti ir kėlinys baigėsi 21:20 kauniečių naudai. Prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ priekyje 57:49.

Antrasis kėlinys:

Vėl kėlinio pradžioje kauniečiai atakavo tragiškai. Per beveik penkias antrojo kėlinio minutes žalgiriečiai pelnė vos du taškus, tačiau po Olivierio Hanlan tritaškio krepšys atsirišo ir per likusias penkias minutes kauniečiai pelnė 14 taškų. „Stelmet“ krepšininkai per pirmuosius du kėlinius nepataikė nei vieno tritaškio metimo.

Pirmasis kėlinys:

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviu abiejų komandų žaidimu. Sužaidus daugiau nei keturias minutės Gintaro Krapiko auklėtiniai atsilikinėjo 4:6, tačiau karštai kauniečių palaikomi „Žalgiriečiai“ atsibudo ir pradėjo tiksliai žaisti puolime, o gynyboje klaidų beveik nebedarė. Po pirmo kėlinuko žalgiriečiai priekyje 17:14.

Situacija prieš rungtynes:

Praėjusį penktadienį „Žalgirio“ krepšininkai buvo sumindžioti Atėnų „Panathinaikos“ klubo rezultatu 56:91. Namuose rungtynės prieš grupės autsaiderius kauniečiams yra puikus būdas atsigauti ir pakilti iš penktosios vietos. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Lenkijoje keturių taškų skirtumu laimėjo „Žalgirio“ krepšininkai 66:62.

Žalgiriečiai šiame Eurolygos sezone namuose pralaimėjo abejas rungtynes ir „Žalgirio“ arenoje dar nešventė pergales.