Apmaudžią nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Iššūkio“ taurės turnyro A grupėje patyrė Panevėžio „Techaso“ (3 pergalės ir 8 pralaimėjimai) ekipa, kuri namuose 93:94 (11:21, 31:20, 35:26, 16:27) nusileido Norčopingo „Dolphins“ (7 pergalės ir 3 pralaimėjimai) klubui.

Iki rungtynių pabaigos likus keturioms minutėms Laimonas Lukoševičius baudos metimu padidino aikštės šeimininkų persvarą iki dvylikos taškų (88:76), tačiau antrąją vietą Švedijos pirmenybėse užimantis „Dolphins“ klubas kovojo iki susitikimo pabaigos ir po Kenny Granto baudos metimų likus minutei komandas skyrė vos vienas taškas - 93:92. „Techaso"“ekipa nepasinaudojo dviem galimybėmis įtvirtinti pergalę, o Terrance'as Toddas likus žaisti 4 sekundes pelnė pergalingus svečių taškus - 94:93.

„Techasas“: Ch.Hillas 23 (dvitaškiai 4/6, tritaškiai 4/7, 6 rez. perd.), M.Janišius 21 (dvitaškiai 10/16, 12 atk. kam.), L.LUkoševičius 20 (dvitaškiai 3/3, baudos 8/10, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), P.Staškūnas 12, P.Williamsas 9, A. Andrianovas 5, T.Buinauskas 3.

„Dolphins“: K.Grantas 23 (7 rez. perd.), J.Kjellbomas 20, T.Toddas 15, P.Cipriano 13, J.Mcnaullas 10.