laimonas lukoševičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „laimonas lukoševičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „laimonas lukoševičius“.

„Techasas“ nusileido „Dolphins“ ekipai

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Iššūkio taurės turnyro A grupės rungtynėse antradienį Panevėžio "Techasas" svečiuose 94:104 (17:35, 20:21, 28:28, 29:20) pralaimėjo grupės lyderei Norčiopingo "Dolphins" (Švedija) ekipai.
2009-12-09

„Šiauliai“ iškovojo penktąją pergalę LKL

"Kalnapilio-Lietuvos krepšinio lygos" čempionate antradienį Šiaulių "Šiauliai" namuose 86:78 (21:17, 27:19, 17:22, 21:20) nugalėjo Alytaus "Alytaus" krepšininkus. Likus žaisti 2 min. 23 sek., Andrius Aleksandrovas buvo išvedęs alytiškius į priekį 76:74. "Šiauliams" (5 pergalės/1 pralaimėjimas) Arvydas Šikšnius pelnė 22, Gediminas Orelikas - 18, Derikas Lou (Derrick Low) - 14, Mindaugas Žukauskas - 11, o Vytautas Šarakauskas - 10 taškų.
2009-11-03

LKL čempionate – trečia „Šiaulių“ pergalė

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate antradienį Šiaulių "Šiauliai" svečiuose 118:81 (29:15, 37:27, 27:9, 25:30) nugalėjo Marijampolės "Sūduvą". "Šiauliams" (3/0) Brandonas Braunas (Brandon Brown) per 21 min. pelnė 22, Vytautas Šarakauskas per 18 min. - 19, Derikas Lou (Derrick Low) - 15, o Mindaugas Žukauskas - 13 taškų. "Sūduvai" (0/3) Aurimas Birgelis pelnė 23, o Aurimas Kieža - 21 tašką.
2009-10-21

LKL čempionate - „Šiaulių“ ir „Alytaus“ pergalės

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate šeštadienį praėjusio sezono bronzos medalių laimėtoja Šiaulių „Šiaulių“ komanda namuose 113:88 (31:18, 21:28, 38:20, 23:22) nugalėjo Prienų „Rūdupį“ ir iškovojo antrąją pergalę iš tiek pat galimų. Nugalėtojams Mindaugas Kuzminskas pelnė 21 tašką, Gediminas Orelikas - 15, Deivydas Gailius - 14, Arvydas Šikšnius (6 atkovoti kamuoliai) ir Derikas Lou (Derrick Low, 7 rezultatyvūs perdavimai) - po 12, Brendonas Braunas (Brandon Brown, 8 atk. kam.
2009-10-10

Pirmajame LKL ture šelo naujokai

17-ajame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionato pirmajame ture netrūko atkaklios kovos, o net du iš trijų pirmenybių naujokų iškovojo pergales. Vienintelei iš debiutančių nepasisekė Prieų „Rūdupio“ komandai, kuri namuose 68:73 (8:29, 23:20, 14:9, 23:15) neatsilaikė prieš Panevėžio „Techasą“. Po pirmojo kėlinio Panevėžio klubas pirmavo 29:8, prieš ilgąją pertrauką – 49:31, o po trijų ketvirčių komandas skyrė 13 taškų 58:45. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Prienų ekipa laimėjo atkarpą 12:4 ir ...
2009-10-07

LKL komandų žaidėjų rokiruotės – faktai ir skaičiai

Ši savaitė yra paskutinė, kuomet Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komandos gali registruoti naujus žaidėjus. Tai klubai gali daryti iki kovo 1 dienos. Šia proga lkl.lt nutarė pasižvalgyti, kokias šio sezono žaidėjų rokiruotes iki šiol atliko LKL klubai. Įdomūs faktai: Puolėjas Laimonas Kisielius per mažiau nei mėnesį (11-13 – 12-01) spėjo užsiregistruoti dviejose LKL komandose („Šiauliai“ ir „Aisčiai“), tačiau nei vienoje iš jų neužsibuvo ilgiau nei 10 dienų.
2009-02-24

Panevėžio „Techaso“ komanda – nežinioje

Lietuvos komandose tęsiasi žaidėjų migracijos. Į Panevėžio „Techaso“ klubą po kalėdinių atostogų dar negrįžo nė vienas iš trijų ekipos amerikiečių: gynėjai Christopheris Hillas ir Jeronas Josephas Tauai bei puolėjas Phillipas Williamsas. Dvejus metus komandoje rungtyniavęs 25 metų 180 cm ūgio komandos lyderis Ch.Hillas vakar susisiekė su Panevėžio komanda ir pažadėjo artimiausiu metu atvykti į Lietuvą.
2009-01-06

„Techasą“ paliko dar vienas žaidėjas

22 metų 197 cm ūgio krepšininkas Laimonas Lukoševičius neliko Panevėžio „Techaso“ ekipoje. Puolėjas su Panevėžio ekipa buvo pasirašęs laikiną sutartį ir nors „Techaso“ komanda siūlė kontraktą pratęsti, žaidėjo netenkino pasiūlytos sąlygos. Per 2 Lietuvos krepšinio lygos (LKL) susitikimus L.Lukoševičius vidutiniškai rinko po 2,5 taško ir atkovojo po 1 kamuolį. Laikinai L.Lukoševičius rungtyniaus vienoje iš NKL komandų, kol agentas ras klubą aukštesniame lygyje.
2008-12-17

Tragiškai mačo pabaigą sužaidęs „Techasas“ pralaimėjo Švedijos klubui

Apmaudžią nesėkmę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Iššūkio“ taurės turnyro A grupėje patyrė Panevėžio „Techaso“ (3 pergalės ir 8 pralaimėjimai) ekipa, kuri namuose 93:94 (11:21, 31:20, 35:26, 16:27) nusileido Norčopingo „Dolphins“ (7 pergalės ir 3 pralaimėjimai) klubui.
2008-12-09

„Techasas“ įsigijo buvusį „Šiaulių“ gynėją, o „Aisčiai“ - NCAA puolėją

Neseniai su „Šiaulių“ komanda atsisveikinęs gynėjas Laimonas Lukoševičius jau turi naują klubą. 22 metų 197 cm ūgio krepšininkas pasirašė sutartį su Panevėžio „Techasu“. Šį sezoną L. Lukoševičius į aikštę buvo išbėgęs tik dvejose LKL čempionato dvikovose - su Kauno „Aisčiais“ ir Kauno „Kaunu/Triobet“. 9,5 minutės žaidęs krepšininkas prametė po dvitaškį ir tritaškį, o daugiau niekuo nepasižymėjo. Savo gretas stiprina ir Kauno „Aisčių“ ekipa.