Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Wolves“ ir Londono „Tottenham“ baigėsi lygiosiomis 1:1.

Tanguy‘s Ndombele jau 1-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Sergio Reguilonas 14-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Fabio Silva 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Rubenas Nevesas 80-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau Hugo Llorisas meistriškai atrėmė kamuolį.

Romainas Saissas 86-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.