16
„Chelsea“ - „Tottenham“ (nuotr. SCANPIX)

„Stamford Bridge" stadione vykusiame Londono derbyje „Tottenham“ 3:1 įveikė „Chelsea“.

16

Įvarčio deficitą panaikinę „Tottenham“ futbolininkai šiame stadione šventė pirmą pergalę nuo 1990 metų.

Rungtynių pradžioje iniciatyva priklausė Antonio Conte auklėtiniams.

Sykį pavojingai smūgiavo Dele Alli, tačiau daugiausiai darbo prie savo vartų turėjo Hugo Llorisas - jam teko atremti galingus Williano ir Marcoso Alonso smūgius.

30-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Puikų perdavimą iš krašto atlikęs Victoresas Mosesas sukūrė progą aukštai iššokti Alvaro Moratai ir šis tiksliu smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį.

Po pelnyto įvarčio „mėlynieji" neužsidarė gynyboje ir toliau žaidė agresyviai, tačiau nuotaiką sugadino paskutinė kėlinio minutė - Christianas Eriksenas lyg iš niekur paleido tikrą „bombą" į „Chelsea" vartus ir rezultatas tapo 1:1.

Antrajame kėlinyje „Chelsea" komandai taip lengvai žaisti jau nebeišėjo, o savo pranašumais pradėjo naudotis „Tottenham".

62-ąją minutę „Stamford Bridge" stadionas buvo dar kartą nuliūdintas - po nuostabaus Erico Dierio perdavimo puikiai kamuolį vienu lietimu sustabdęs Dele Alli pergudravo varžovų vartininką ir pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė svečius į priekį (1:2).

Lyg to būtų negana, „Chelsea" po keturių minučių buvo priversti dar kartą traukti kamuolį iš savo vartų - itin aplaidžiai gynyboje žaidę aikštelės šeimininkai leido antrą įvartį į savo sąskaitą įsirašyti D. Alli (1:3).

Įdomu tai, kad „Tottenham" šiame stadione nebuvo nugalėję „Chelsea" ekipos 30 rungtynių iš eilės.

„Tottenham" po pergalės padėjo tvirtą žingsnį Čempionų lygos link – dabar juos nuo penktoje vietoje esančio „Chelsea" skiria aštuoni taškai.