Nepaisant dviejų neįskaitytų įvarčių pasaulio čempionė Prancūzija pergalingai pradėjo Euro 2020 turnyrą – pirmose F grupės rungtynėse Miunchene jie titanų mūšyje 1:0 (1:0) įveikė Vokietiją.

Viena iš čempionatų šeimininkių Vokietija susitikime kamuolį kontroliavo net 61 proc. laiko ir atliko 10 smūgių, kai Prancūzija – tik keturis. Tiesa, abi komandos į vartų plotą pataikė vos po kartą.

Prancūzija į priekį išsiveržė 20-ąją mačo minutę – vokiečių gynėjas Matsas Hummelsas įsimušė į savus vartus, bandydamas išmušti pavojingai į baudos aikštelę perduotą varžovų kamuolį.

Antro kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Adrienas Rabiotas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.

Vos po poros minučių geru šansu nepasinaudojo ir Vokietija – tikslaus perdavimo sulaukęs Serge'as Gnabry atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

66 min. Kylianas Mbappe trumpam puolė į euforiją – pelnytas įvartis netrukus buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

85 min. neįskaitytas dar vienas prancūzų įvartis – greitos atakos smaigalyje atsidūręs Karimas Benzema tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą, bet VAR technologija užfiksavo nuošalę.

Pirmajame šios grupės mače Portugalija 3:0 (0:0) įveikė Vengriją.