Pasaulio taurės atrankos I grupės rungtynėse svarbią pergalę per pratęsimą pasiekė Serbijos (2/3) rinktinė. Namuose žaidę Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai 100:94 (31:25, 20:19, 19:19, 17:24, 13:7) pranoko svečius iš Graikijos (3/2).

Likus žaisti minutei iki 4 kėlinio pabaigos graikų atsilikimą dvitaškiu sumažino Nickas Calathes (84:87), o vėliau rezultatą lygino Tyleris Dorsey – 87:87. Paskutinei atakai serbai turėjo 11 sekundžių, tačiau Ognjeno Jaramazo tritaškis buvo netikslus.

Pratęsimo metu vis tik serbams pavyko įrodyti savo pranašumą ir iškovoti pergalę – 100:94.

Antrojo rungtynių kėlinio pabaigoje čiurnos traumą patyrė Vasilije Micičius, kuris aikštę paliko tik padedamas komandos draugų ir vėliau joje nepasirodė.

Serbas viso aikštėje išbuvo 12 minučių, pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

Tuo tarpu graikų gretose susižeidė Kostas Antetokounmpo – jis taip pat antrajame kėlinyje iš aikštės buvo priverstas išeiti šlūbčiodamas.

Graikas per 11 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvit.), perėmė 2 ir atkovojo kamuolį, sykį blokavo varžovo metimą, kartą prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

Nugalėtojams Nikola Jokičius įmetė 29 taškus (8 atk. kam., 28 naud. bal.), Ognjenas Jaramazas pridėjo 15 (3/4 trit.), Vladimiras Lučičius – 14, Nikola Milutinovas – 12.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo Giannis Antetokounmpo, pelnęs 40 taškų (14/25 metimai, 8 atk. kam., 5 rez. per., 37 naud. bal.), Tyleris Dorsey pridėjo 16 (4/10 trit.), Thanasis Antetoukounmpo – 12 (16 naud. bal.).

Europos čempionate serbai žais D grupėje su Izraelio, Čekijos, Suomijos, Lenkijos ir Nyderlandų rinktinėmis.

Graikai C grupėje susitiks su italais, kroatais, britais, ukrainiečiais ir estais.