3
Domantas Sabonis (nuotr. Vida Press)

NBA reguliariojo sezono rungtynėse Domantas Sabonis 9 taškais prisidėjo prie „Oklahoma City Thunder“ (16-11) pergalės prieš „Phoenix Suns“ (8-19) klubą 114:101 (30:20, 24:19, 35:30, 25:32), o Russellas Westbrookas 50-ąjį trigubą dublį karjeroje pažymėjo puikiu rekordu.

3

Tradiciškai starto penkete susitikimą pradėjęs lietuvis per 24 minutes pasižymėjo 9 taškais (2/8 dvit., 1/1 trit., 2/4 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą, suklydo 1 ir prasižengė 3 kartus.

Jam būnant aikštėje, „Thunder“ pelnė 10 taškų daugiau nei „Suns“.

„Thunder“ lyderis Russellas Westbrookas pelnė 26 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko net 22 rezultatyvius perdavimus. Pastarasis jo rodiklis – asmeninis R.Westbrooko karjeros rekordas, o NBA jis atliko jau 50-ąjį trigubą dublį.

Po dviejų kėlinių „Thunder“ pirmavo 53:39, o R.Westbrooko sąskaitoje jau buvo 12 rezultatyvių perdavimų – daugiausiai klubo istorijoje (per du kėlinius). Beje, tiek mažai taškų pirmoje rungtynių dalyje „Thunder“ šį sezoną dar nebuvo praleidę.

Trečiajame kėlinyje R.Westbrookas pelnė 17 taškų ir padėjo šeimininkams atitrūkti nebepavejamai 89:69.

„Thunder“: R.Westbrookas 26 (11 atk. kam., 22 rez. perd.), S.Adamsas 19, E.Kanteris 12, A.Robersonas ir A.Morrow po 11.

„Suns“: D.Bookeris 31, E.Bledsoe 12, T.Chandleris 10 (9 atk. kam.).