Jonas Valančiūnas surinko galingą dvigubą dublį, o lietuvio atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ pratęsė pasirodymą NBA įkrintamosiose varžybose.

„Pelicans“ namie 113:103 (26:22, 35:28, 31:25, 21:28) įveikė San Antonijaus „Spurs“ ekipą, kuriai sezonas jau baigtas.

Norėdama patekti į atkrintamąsias varžybas „Pelicans“ turės iškovoti dar vieną pergalę – svečiuose prieš Los Andželo „Clippers“. Šio mačo nugalėtojai pirmame atkrintamųjų etape iki keturių pergalių varžysis su Fynikso „Suns“.

J. Valančiūnas nugalėtojams pelnė 22 taškus (9/13 dvit., 0/1 trit., 4/8 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko tris rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, bet triskart suklydo.

„Pelicans“ dominavo viso mačo metu – pirmoje šio pusėje jau turėjo dviženklį pranašumą, o trečiame kėlinyje pašėlęs J. Valančiūnas sukrovė savo ekipai dar solidesnę persvarą. Lietuvis per keturias minutes pelnė 12 taškų, o „Pelicans“ ėmė triuškinti varžovus 85:64. Tiesa, „Spurs“ nepasidavė.

Ketvirto kėlinio pradžioje komandas vis dar skyrė 21 taškas, bet tada „Spurs“ laimėjo atkarpą 16:1 ir įpusėjus ketvirčiui komandas teskyrė šeši taškai – 97:91.

Vis tik lemiamu metu Brandonas Ingramas surinko 6, J. Valančiūnas – keturis taškus ir „Pelicans“ atlaikė varžovų spaudimą.

„Pelicans“: CJ McCollumas 32, B. Ingramas 27, J. Valančiūnas 22 (14 atk. kam.), J. Alvarado ir H. Jonesas po 12.

„Spurs“: D. Vassellas 23, J. Poeltlas ir D. Murray po 16, K. Johnsonas 15, L. Walkeris IV ir J. Richardsonas po 12.