Netikėtą pergalę LKL čempionate iškovojo Panevėžio „Techasas“, savo žiūrovų akivaizdoje 79:71 (20:29, 16:10, 19:20, 24:12) palaužęs Šiaulių „Šiaulius“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje svečių pranašumas siekė aštuonis taškus (65:57), bet aikštės šeimininkai nenuleido rankų ir surengę spurtą 7:0 priartėjo iki minimumo – 64:65.

Likus trims minutėms iki susitikimo pabaigos, Aidas Viskontas tritaškiu išvedė „Techasą“ į priekį – 67:65. Nors tuo pačiu atsakė Derrickas Low (68:67), panevėžiečiai per 2 minutes surinko 10 taškų, o pro šalį metę Antano Sireikos auklėtiniai buvo priversti kapituliuoti – 79:71.

Šiauliečiams tai buvo trečioji nesėkmė per septyniolika rungtynių, o panevėžiečiai savo sąskaitoje turi 8 pergales bei 9 pralaimėjimus.

„Techasas“: L. Lukoševičius 21 (5 rez. perd.), T. Černeckis 19 (7 atk. kam.), A. Viskontas 18, R. Streikus 11, V. Volkus (6 atk. kam.) ir K. Petrukonis po 5.

„Šiauliai“: V. Šarakauskas 21 (7 atk. kam.), D. Gailius 15 (7 atk. kam.), M. Kuzminskas (7 atk. kam.), D. Low (6 atk. kam.) ir M. Prekevičius po 8.