Tautų lyga: Anglija įveikė belgus, Kroatija – švedus

Anglijos rinktinė UEFA Tautų lygoje po permainingos kovos 2:1 privertė kapituliuoti Belgijos futbolininkus.

Romelu Lukaku 16-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė Belgijos rinktinę į priekį 1:0.

Marcusas Rashfordas 39-ąją minutę taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo lygus 1:1.

Masonas Mountas 64-ąją minutę nuostabiu smūgiu vėl persvėrė rezultatą Anglijos naudai 2:1.

Tuo tarpu kitose rungtynėse Kroatija 2:1 įveikė Švedijos futbolininkus.

Nikola Vlasičius 31-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė kroatus į priekį 1:0.

Marcusas Bergas 66-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išlygino rezultatą 1:1.

Andrejus Kramaričius 84-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą vėl kroatų naudai 2:1.