Pirmadienį UEFA Tautų lygoje buvo žaidžiamos dar 7 rungtynės. Šio vakaro dvikovose netrūko įvarčiu: Anglija vien per pirmą kėlinį tris kartus įmušė Ispanijos futbolininkams, estai savo gerbėjams padovanojo įspūdingas lygiąsias.

Centrinė dvikova A lygos 4 grupėje vyko Ispanijoje, kur vietos nacionalinė komanda rezultatu 2:3 (0:3) nusileido Anglijos vienuolikei.

Arti pergalės anglai buvo jau po pirmojo kėlinio, kurį laimėjo net trijų įvarčių skirtumu. Tiesa, Ispanijos rinktinė antrojo kėlinio metu dar grįžo į rungtynes ir pačioje dvikovos pabaigoje (90+8 minutę) sušvelnino galutinį susitikimo rezultatą iki minimumo.

Įvarčius pelnė: R. Sterling (2), M. Rashford, A. Paco ir S. Ramos. Ispanams tai buvo pirmoji nesėkmė šiame turnyre, tačiau jie išlieka lentelės lyderiais (6 taškai). Anglai savo ruožtu rikiuojasi antroje vietoje (4 taškai) ir lenkia Kroatiją (1 taškas).

Taip pat A lygoje, 2 grupėje, Islandijos futbolininkai turėjo pripažinti Šveicarijos rinktinės pranašumą. Dvikova baigėsi svečių pergale rezultatu 1:2 (0:0). Šveicarai antrame kėlinyje pirmavo dvigubu rezultatu, tačiau šeimininkai rungtynių pabaigoje pelnė įvartį. Tiesa, jo šiandien neužteko.

Įvarčius pelnė: H. Seferovič, M. Lang, A. Finnbogason. Šveicarai šiuo metu kartu su Belgijos futbolininkais dalinasi pirmąją vietą (po 6 taškus), islandai su 0 taškškų lieka paskutiniai.

C lygos 2 grupės rungtynėse Estijos futbolininkai namų stadione mušė triskart, tačiau dvikova su Vengrijos rinktine baigėsi lygiosiomis 3:3 (1:1). Iki 79 minutės estai dar pirmavo, tačiau likus dešimt minučių iki rungtynių pabaigos praleido įvartį ir neiškovojo svarbios pergalės.

Įvarčius pelnė: S. Luts, H. Anier (Estija), D. Nagy, A. Szalaj, M. Patkai (į savus vartus), A. Szalai (į varžovų vartus).

Po šios dvikovos Estijos nacionalinė komanda lieka lentelės apačioje, Virš jų rikiuojasi Vengrija, Graikija ir iki šiol neklumpanti Suomija.