Vitorijos „Tau Ceramica“ klubas iškovojo itin sunkią pergalę Turkijoje, kur po atkaklios kovos tik paskutinėmis dvikovos akimirkomis 81:69 (16:18, 12;19, 24:14, 29:18) nugalėjo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ krepšininkus bei iškovojo ketvirtąją pergalę Eurolygoje.

Pirmoje rungtynių pusėje daug geriau sekėsi šeimininkams, kurie ilsėtis išėjo turėdami 9 taškų pranašumą (37:28). Tačiau per didžiąją pertrauką pailsėję Ispanijos krepšininkai ėmė mažinti skirtumą ir po antrojo M.Teletovičiaus tritaškio išsiveržė į priekį 44:43.

Turkai vis susigrąžindavo persvarą, bet taiklūs „Tau Ceramica“ komandos tolimi metimai persverdavo rezultatą jų naudai. Ketvirtojo kėlinuko pradžioje po M.Teletovičiaus ir P.Prigioni tritaškių „Tau Ceramica“ įgijo 5 taškų persvarą (60:55), bet E.Preldzičius sumetė baudos metimus bei pataikė tritaškį ir rezultatas tapo lygus - 60:60.

Likus trims minutėms I.Rakocevičius pataikė dvitaškį su pražanga ir padidino „Tau Ceramica“ komandos persvarą iki 6 taškų (71:65). Likus žaisti kiek daugiau nei minutę tritaškį pridėjo P.Prigioni, kuris padidino pranašumą iki 9 taškų (76:67).

„Fenerbahce Ulker“: D.Mrsičius 16, M.Greenas 14, E.Preldzičius 12, S.Erdenas 10 (6 atk.kam.), O.Onanas 8.

„Tau Ceramica“: M.Teletovičius 19 (tritaškiai 4/7), T.Splitteris 18 (10 atk.kam.), I.Rakocevičius 16, P.Prigioni 12 (8 rez.perd.).