Sekmadienį Ispanijos „Primera“ futbolo lygoje „Barcelona“ 4:1 sutriuškino „Espanyol“ ir sumažino atsilikimą nuo čempionato lyderio Madrido „Real“.

Luisas Suarezas jau pirmajame kėlinyje išvedė „Barcelona“ ekipą į priekį, tačiau antrojo įvarčio teko palaukti.

Antrojo kėlinio viduryje nuostabus Lionelio Messi žaidimas padėjo per dvi minutes įmušti du įvarčius – dar kartą pasižymėjo L.Suarezas ir Jordi Alba. Pats argentinietis įvartį įmušė tik 90-ąją minutę. „Espanyol“ rezultatą sušvelninti padėjo Davido Lopezo įvartis.

„Tai buvo kaip žaidimas „PlayStation“. Tiesiog sensacinga“, - žavėjosi savo kolegos L. Messi pasirodymu Luisas Suarezas. Tuo tarpu „Espanyol“ treneris Quique Sanchezas Floresas tikino, kad tai buvo normalios rungtynės, kol L. Messi sulaužė jo auklėtinių gynybą.

Įdomu, kad po rungtynių „Espanyol“ strategas paprašė L. Messi marškinėlių: „Mano sūnus yra „Barcos“ fanas. Privalėjau Leo paprašyti tų marškinėlių.“

Po šiose pergalės „Barcelona“ aplenkė „Sevilla“ ir trimis taškais atsilieka nuo Madrido „Real“, kuris yra sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.