0

Tarptautinio "Western & Southern Open" teniso turnyro JAV vienetų varžybas laimėjo ketvirtoji raketė ispanas Rafaelis Nadalis, sekmadienį finale per 1 valandą ir 54 minutes 7:6 (10:8), 7:6 (7:3) įveikęs korto šeimininką Johną Isnerį.

Tai buvo jau devintas šiemet bei 59-as per visą karjerą 27-erių metų Ispanijos tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras.

26-ojo "ATP World Tour Masters" čempiono titulą iškovojusiam R.Nadaliui, kuris po šios pergalės ATP reitinge pakilo į antrąją vietą, kartu su pagrindiniu prizu atiteko 1000 ATP klasifikacijos taškų bei 583 800 tūkst. JAV dolerių čekis.

28-erių metų J.Isneris tenkinosi 600 ATP reitingo taškų bei 286 240 dolerių piniginiu prizu.

Vyrų dvejetų varžybas laimėjo favoritais laikyti korto šeimininkai dvyniai Bobas ir Mike'as Bryanai, finale 6:4, 4:6, 10:4 privertę pasiduoti antrus pagal reitingą ispanus Marcelį Granollersą bei Marcą Lopezą.

Moterų vienetų varžybų nugalėtoja tapo antroji pagal skirstymą baltarusė Viktorija Azarenka, finale per pustrečios valandos 2:6, 6:2, 7:6 (8:6) nugalėjusi favoritę amerikietę Sereną Williams.

Tai buvo trečiasis Baltarusijos tenisininkės šiemet laimėtas WTA serijos teniso turnyras.

Be pagrindinio prizo 24-erių metų V.Azarenkai atiteko 900 WTA klasifikacijos taškų ir 426 tūkst. dolerių čekis.

31-erių metų S.Williams, kuri iki sekmadienio mačo kortuose buvo laimėjusi 14 susitikimų iš eilės, laimikis - 620 WTA reitingo taškų bei 213 tūkst. dolerių čekis.

Moterų dvejetų varžybas laimėjo taivanietė Su-Wei Hsieh poroje su kine Peng Shuai, finale 2:6, 6:3, 12:10 privertusios pasiduoti vokietę Anną-Leną Groenefeld bei čekę Kvetą Peschkę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.