Lietuvos moterų karatė rinktinės narės Varšuvoje dalyvavo tradiciniame absoliučios svorio kategorijos „Kokoro Cup“ turnyre, kuriame taip pat kovojo pajėgios Lenkijos sportininkės.

Varžybų nugalėtoja tapo Europos vicečempionė ir pasaulio absoliučios svorio kategorijos čempionato Tokijuje dalyvė Aneta Meškauskienė (Anykščių „Takas“, treneris – Eugenijus Šilaika), o antrąją vietą užėmė Europos jaunimo čempionato bronzos medalio laimėtoja Paulė Lavrinavičiūtė (Kauno „Osu“, treneris – Linas Jonika).

A. Meškauskienė ketvirtfinalyje po visų pratęsimų 3:2 nugalėjo Europos jaunimo vicečempionę Agnę Lavrinovičiūtę (Vilniaus „Saulės ženklas“, treneris – Paulius Klapatauskas), pusfinalyje – kitą Europos jaunimo vicečempionę Justyną Vabalis (Vilniaus „Ippon“, treneris – Jevgenijus Jurutas), o finale po 3 pratęsimų 4:1 – P. Lavrinavičiūtę.

P. Lavrinovičiūtė aštuntfinalyje nugalėjo Sylwią Wrobel, ketvirtfinalyje – Anną Bojdą, o pusfinalyje per pagrindinį laiką 5:0 – Darią Banasiak.

J. Vabalis ketvirtfinalyje po 2 pratęsimų nugalėjo Natalią Smith, pusfinalyje pralaimėjo A. Meškauskienei, o kovoje dėl 3 vietos 0:3 nusileido D. Banasiak.

A. Lavrinovičiūtė aštuntfinalyje nugalėjo Jelizavetą Chuiko, o Lolita Rubinienė (Kauno „Shori“, treneris – Tomas Zienius) ketvirtfinalyje po 2 pratęsimų nusileido D. Banasiak

Vyrų turnyrą laimėjo pasaulio vicečempionas lenkas Maciejus Mazuras, pusfinalyje įveikęs japoną Kadai Suzuki, o finale – Europos vicečempioną kartvelą Davidą Mšhaladzę.

A. Meškauskienė ir D. Mšhaladzė buvo apdovanoji specialiais prizais už geriausią kovos techniką, o P. Lavrinovičiūtė ir K. Suzuki – už geriausią kovos dvasią.