Sekmadienį nuo ankstaus ryto sostinėje vyko II-ojo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio uždarymo šventės renginiai, prasidėję tarptautinėmis varžybomis prie Baltojo tilto.

Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Suomijos mokiniai dalyvavo riedučių, riedlenčių, lengvosios atletikos kroso estafetės varžybose, žaidė krepšinį (3x3) ir futbolą (7x7).

Lengvosios atletikos kroso estafetėje geriausiai sekėsi Lietuvos mokiniams. Estafetę laimėjo Kauno S. Neries vidurinės mokyklos komanda, antri buvo Šiaulių Vijolių vidurinės mokyklos, treti - Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos lengvaatlečiai.

Vaikinų futbolo varžybas laimėjo Estijos mokiniai, kurie 3:0 įveikė Plungės "Ryto" pagrindinės mokyklos futbolininkus. Merginų futbolo rungtynėse stipresnės buvo ukmergiškės - Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinė mokykla 1:0 nugalėjo Vilniaus Sirokomlės vidurinės mokyklos futbolininkes.

Krepšinio aikštelėje nugalėjo Suomijos merginų krepšinio komanda, finale įveikusi Kauno rajono Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos krepšininkes. Trečios liko marijampolietės - Rygiškių Jono gimnazijos atstovės. Stipriausios vaikinų krepšinio komandos titulą iškovojo Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazijos krepšininkai, finale nugalėję suomius. Trečioji vieta atiteko estams.

Riedučių varžybas laimėjo Mantas Ivanauskas iš Kauno Radvilėnų vidurinės mokyklos, antrąją vietą užėmė Vilniaus Kulviečio vidurinės mokyklos mokinys Skirmantas Skukauskas, o trečiąją - Vilniaus Biržiškos gimnazijos atstovas Saulius Mašanauskas.

Riedlenčių varžybose nepralenkiamas buvo Kipras Jokubonis, Vilniaus Mindaugo vidurinės mokyklos mokinys. Antroji vieta atiteko Gyčiui Bliuvui iš Vilniaus E. Pliaterytės pagrindinės mokyklos, o trečias liko Vytautas Kazlauskas iš Vilniaus J. Basanavičiaus vidurinės mokyklos.

Popietę Lietuvos mokinių olimpinio festivalio uždarymo šventė persikėlė į Vilniaus "Siemens" areną, kur buvo apdovanoti festivalio finalinių varžybų - 23 sporto šakų - ir sporto fotografijų konkurso prizininkai - iš viso 121 mokyklos mokiniai.

121 mokyklą prizininkę Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD) apdovanojo krepšinio, futbolo ir tinklinio kamuoliais - iš viso jų nupirkta beveik 2000. Be to, visi mokiniai prizininkai gavo asmenines dovanas: už pirmąją vietą - palapines, už antrąją - kamuolius, už trečiąją - rankšluosčius.