Tailande vykstančio Kontinentinės taurės grupių etapo paskutinėse rungtynėse Lietuvos salės futbolo rinktinė 2:9 nusileido Tadžikistanui, grupėje užėmė ketvirtąją vietą bei kovą tęs dėl 7–8 pozicijų.

Po įvartį Jevgenijaus Ryvkino treniruojamai rinktinei pelnė Vladimiras Derendiajevas ir Lukas Sendžikas.

Nepaisant užtikrinto žaidimo susitikimo pradžioje, lietuvius į neviltį varė lengvi varžovų įvarčiai. Sužaidus beveik šešias minutes Tadžikistano rinktinė išsiveržė į priekį, tačiau dar po minutės puiki Edgaro Baranausko ir V. Derendiajevo kombinacija baigėsi gražiu pastarojo įvarčiu.

Tadžikai į priekį darsyk išsiveržė įpusėjus pirmajam kėliniui. Dar viena apmaudi situacija, kai prie pat vartų buvęs visiškai laisvas lietuvių varžovas pataisė komandos draugo iš toli smūgiuotą kamuolį. Tai buvo priešpaskutinis įvartis iki pertraukos, o paskutinis krito po kontratakos.

Turėdami dviejų įvarčių deficitą, lietuviai antrąją rungtynių dalį pradėjo itin susikaupę. Vos po keliasdešimties sekundžių aikštės viduryje Genaras Samsonikas perėmė kamuolį, perkėlė varžovų vartininką, tačiau kažkokiu sunkiai suvokiamu būdu iš vartų kamuolį ištraukė suspėjęs sugrįžti Tadžikistano rinktinės gynėjas.

Netrukus baudos smūgiu skirtumas išaugo iki trijų įvarčių, o J. Ryvkinas vartininką pakeitė penktu žaidėju. Tai buvo, tarsi, dovana tadžikams, nes jie net tris įvarčius pelnė į tuščius vartus.

Lietuvių antrasis įvartis buvo įmuštas esant rezultatui 5:1. Tuomet Justinas Zagurskas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę L.Sendžikui, kuris galva varžovų vartininkui nepaliko šansų.

Nepaisant iškovotos pergalės prieš Egiptą, deja, lietuviams nepavyko užimti trečios vietos grupėje. Dėl blogesnio įvarčių santykio lietuviai į viršų praleido šiandieninius dvikovos nugalėtojus.

Lietuvos salės futbolo rinktinės sudėtis: Ernestas Macenis, Artūras Juchno, Lukas Sendžikas, Deividas Reimaris, Tomas Bučma, Laurynas Glinskis, Egidijus Žagaras, Vladimiras Derendiajevas, Albertas Voskunovič, Justinas Zagurskas, Edgaras Baranauskas, Mantas Adomėnas, Paulius Osauskas, Genaras Samsonikas.