Į pergalių kelią Eurolygoje sugrįžo Vitorijos „Baskonia“ (14/13). Tado Sedekerskio atstovaujama ekipa rezultatu 88:71 (23:10, 19:24, 21:13, 25:24) susitvarkė su lygos autsaideriais Berlyno ALBA (5/22).

Tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės Berlyno komandai bei trečioji pergalė per pastarąsias ketverias rungtynes „Baskonia“ klubui.

Vitorijos ekipos kapitonas T. Sedekerskis per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį ir surinko 14 naudingumo balų.

Aikštės šeimininkai užtikrintai startavo ir atkarpa 10-0 leido greitai atitrūkti (10:2). Dar pirmajame kėlinyje skirtumas tapo dviženklis (20:8).

Antrajame ketvirtyje baskų pranašumas padidėjo iki 18 taškų (32:14). Svečiai rankų nuleisti neketino ir dar iki didžiosios pertraukos stabilizavo situaciją bei skirtumą sumažino (40:34).

Po pertraukos aikštės šeimininkai susigrąžino iniciatyvą ir vėl ėmė kontroliuoti situaciją ant parketo, o skirtumas tapo dviženklis (44:34).

Lemiamo kėlinio pradžioje baskų persvara išaugo iki rekordinės, 20 taškų (69:49). Vokietijos klubas dar kovėsi ir deficitą sumažino, bet intrigos jau neatkūrė – 88:71.

Nugalėtojai dvitaškius metė net 77 proc. taiklumu (27/35).

Naudingiausias nugalėtojų gretose buvo Codi Milleris-McIntyre’as, kuris pasižymėjo dvigubu dubliu. Krepšininkas pelnė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius bei atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 25 naudingumo balus.

„Baskonia“: Chima Moneke 16 (5/5 dvit., 0/4 trit., 6/7 baud.), Vanja Marinkovičius 15, Codi Milleris-McIntyre'as 14 (10 rez. perd.), Tadas Sedekerskis ir Maikas Kotsaras po 9, Markusas Howardas ir Matthew Costello (9 atk. kam.) po 8.

ALBA: Mattas Thomasas ir Khalifa Koumadje po 12, Eliasas Rapieque 11 (5 min.), Yanni Wetzellis 10, Louisas Olinde 8, Sterlingas Brownas 7.