„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino Londono „Tottenham“ futbolininkus.

Edinsonas Cavani 25-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Cristianas Gabrielis Romero 28-ąją minutę pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Cristiano Ronaldo 39-ąją minutę pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0.

Giovani Lo Celso pirmojo kėlinio pabaigoje atliko pavojingą smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

C.Ronaldo 48-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir šio įvarčio neįskaitė.

Edinsonas Cavani 64-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir padvigubino „Raudonųjų velnių“ pranašumą 2:0.

Marcusas Rashfordas 86-ąją minutę pasiuntė kamuolį tiksliai į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Sklando kalbos, kad „Man Utd“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras gali netekti darbo dėl prastų rezultatų pastaruoju metu. Vis tik po šių rungtynių bent laikinai tai galima pamiršti.