Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė tris svarbius taškus.

Jacobas Murphy 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau nukreipti tiksliai kamuolio į vartų tinklą nepavyko.

Martinas Odegaardas 14-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0.

Gabrielis Martinelli 21-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Nickas Pope meistriškai atrėmė kamuolį.

M.Odegaardas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką atliko smūgį, tačiau N.Pope dar kartą sėkmingai apgynė saugomus vartus.

Alexanderis Isakas 49-ąją minute atliko smūgį galva, tačiau kamuolį užtikrintai atrėmė vartininkas ir pasižymėti nepavyko.

G.Martinelli 52-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

Fabianas Scharas 71-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Allanas Saintas-Maximinas 84-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

„Arsenal“ po 35 sužaistų rungtynių turi surinkęs 81 tašką ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje bei nuo lyderio „Man City“ atsilieka vienu tašku. Tuo tarpu „Newcastle Utd“ su 65 taškais žengia trečias.