Jonas Valančiūnas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) ir toliau rungtyniauja fantastiškai. Lietuvis pakartojo antrą geriausią savo sezono rezultatą ir pralaimėjimo dabartiniams čempionams fone išsiskyrė ryškiausiomis spalvomis.

Memfio „Grizzlies“ (30-45) namuose 103:118 (37:31, 23:35, 24:23, 19:29) krito prieš „Golden State Warriors“ (51-23).

J. Valančiūnas savo komandoje buvo rezultatyviausias ir atkovojo daugiausiai kamuolių, o viso per 32 minutes jis pelnė 27 taškus (12/25 dvit., 3/5 baudos), atkovojo 13 kamuolių, atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, užsidirbo 5 pražangas ir suklydo tris kartus

Lietuvis vien po pirmojo kėlinio buvo pataikęs septynis dvitaškius ir tuomet tapo rezultatyviausių rungtynių žaidėju. Tiesa, antrajame kėlinyje aukštaūgis buvo nubaustas technine pražanga.

NBA čempionams tai buvo penktoji iš eilės pergalė prieš Memfio klubą. Į pergalę juos vedė antroje rungtynių pusėje sužibęs Kevinas Durantas.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 27 (13 atk. kam., 2 bl.), Mike’as Conley 22 (8 rez. perd.), Bruno Caboclo 17 (3/4 trit., 13 atk. kam.), Chandleris Parsonsas 13.

„Warriors“: Kevinas Durantas (11/12 dvit., 9 atk. kam.) ir Stephenas Curry (6/12 trit., 10 atk. kam., 7 rez. perd.) po 28, DeMarcusas Cousinsas 16 (9 atk. kam.), Klay Thompsonas 13.