Jonas Valančiūnas toliau rodo fantastišką sportinę formą, o jo vedama Memfio „Grizzlies“ (27-25) NBA lygoje namuose 101:90 (22:22, 26:25, 22:27, 31:16) pranoko Čikagos „Bulls“ (22-31) klubą.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 26 taškus (12/14 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudų), atkovojo 14 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo 3 metimus, surinko tris pražangus ir padarė dvi klaidas.

Krepšininkui tai jau buvo 15-tasis dvigubas dublįs iš eilės, o tai yra naujasis „Grizzlies“ klubo rekordas. Kartu aukštaūgis surinko šiemet jau 39 dvigubus dublius.

Tai yra pakartotas asmeninis J. Valančiūno rekordas.

Rungtynėse nugalėtojas sprendėsi ketvirtame jų kėlinyje. Prieš jį dar „Bulls“ pirmavo 74:71. Bet tada šeimininkai laimėjo trumpą atkarpą 9:2 ir persvėrė rezultatą.

Nuo tada „Grizzlies“ pradėjo kontroliuoti žadimą. Skirtumas kiek išaugo, kol galiausiai pasiekė dviženklį skirtumą.

Nugalėtojams Dillonas Brooksas dar įmetė 17 taškų, Graysonas Allenas pridėjo 14.

Pralaimėjusiems Zachas LaVine'as surinko 21 tašką ir 9 rezultatyvius perdavimus.

„Grizzlies“: Jonas Valančiūnas 26 (12/14 dvit., 14 atk. kam..), Dillonas Brooksas 17 (7 atk. kam.), Graysonas Allenas 14, Ja Morantas 13 (10 rez. perd., Brandonas Clarke'as ir Desmondas Bane'as po 9.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 21, Thaddeusas Youngas 20, Danielis Theisas 18, Nikola Vučevičius 17.