25
Klivlendo „Cavaliers“ – Toronto „Raptors“ (nuotr. SCANPIX)

Jono Valančiūno atstovaujamas Toronto „Raptors“ klubas NBA atkrintamųjų varžybų serijoje jau antrą kartą krito prieš Klivlando „Cavaliers“ ekipą. Šįkart „kavalieriai“ nugalėjo užtikrintai – 125:103 (34:22, 28:26, 37:25, 26:30).

25

Nors lietuvis vėl kilo nuo atsarginių suolo, tačiau buvo labai sunkiai sulaikomas. JV per 20 minučių suvertė 23 taškus (10/13 dvit., 3/5 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Tai buvo beveik geriausios Jono Valančiūno rungtynės NBA atkrintamosiose, iki pasiekimo pritrūko vos vieno pelnyto taško. 24 taškus lietuvis buvo sumetęs lygiai prieš metus, tuomet į Majamio „Heat“ krepšį įmetė 24.

Nors „Raptors“ šias rungtynes pradėjo neblogai, „Cavaliers“ spurtas pirmajame kėlinyje 12:0 buvo rimtas signalas, tuomet aikštėje pirmą kartą ir pasirodė JV.

Pirmajame kėlinyje Klivlendo ekipa šaudė beveik be klaidų ir sugebėjo susikrauti 12 taškų persvarą.

Strigo DeMaras DeRozanas. Vienas „roplių“ lyderių per pirmąją rungtynių pusę tesurinko tašką, o iš viso sukrapštė vos 5.

Po pertraukos „Raptors“ neteko vieno savo ramsčių Kyle`o Lowry. Į jį įsirėžė komandos draugas N. Powellas, įžaidėjui teko patraukti į rūbinę. Iš kurios jis buvo grįžęs, bandė žaisti, tačiau vėl buvo priverstas palikti aikštę.

LeBronas Jamesas iš viso surinko 39 taškus. Po šio susitikimo jį nuo rezultatyviausio visų laikų NBA atkrintamųjų krepšininko titulo skiria 210 taškų.

„Cavaliers“: L. James (10/14 met., 4/6 trit., 15/21 baud.) 39, K. Irving (11 rez. perd.) 22, C. Frye (5/7 trit.) 18, I. Shumpert 14.

„Raptors“: J. Valančiūnas 23, C. Joseph 22, K. Lowry 20, S. Ibaka 16.