Kauno „VIČI-Aistės“ pirmąjį LMKL ratą užbaigė dar viena pergalę. Čempionato lyderės išvykoje nesunkiai įveikė Marijampolės „Sūduvą“ rezulatu 89:49 (21:14, 26:13, 17:10, 25:12) ir, laimėjusios septintąsias rungtynes iš tiek pat galimų, užtikrintai pirmauja LMKL lygoje.

Devyniese atvykusios į Suvalkiją, kaunietės legionierių pastangomis per pora pirmojo kėlinuko minučių susikrovė 8 taškų persvarą. Jo viduryje Vaida Sipavičiūtė dvitaškiu padidino komandos pranašumą iki 11 taškų (4:15). Viešnių gynybai problemas kėlė tik Margarita Bulanova, pelniusi 9 iš 14 komandos taškų.

Nors po Tatsianos Melnikovos taiklaus vieno baudos metimo, iš dviženklės „VIČI-Aisčių“ persvaros antrojo kėlinuko pradžioje liko 6 taškai (17:23), tačiau po 3 minučių „Sūduvos“ trenerė Elvyra Šablinskienė buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės, kaunietėms laimėjus atkarpą 14:0. Viešnių susikrauta 20 taškų persvara liko nepakitusi iki didžiosios pertraukos.

Antroje dvikovos pusėje 30 taškų ribą „VIČI-Aistės“ perkopė po dar vieno spurto trečiojo kėlinuko viduryje, kurį tolimu metimu užbaigė Aija Putnina - 31:62.  Per paskutines 10 minučių kaunietės skirtumą dar padidino.

Nugalėtojoms 19 taškų pelnė T. Likhtarovič, 17 - C. Pilypaitis, 15 - V. Sipavičiūtė.

„Sūduvai“ T. Melnikova surinko 18, M. Bulanova – 9, R. Lenčiauskaitė – 6 taškus.