Bruklino „Nets“ vertėsi be Kyrie Irvingo ir su labai prastu Jamesu Hardenu, tačiau Kevinas Durantas buvo tiesiog fenomenalus. Steve'o Nasho auklėtiniai namuose 114:108 (15:29, 28:30, 38:28, 33:21) palaužė Milvokio „Bucks“ ir atsidūrė per žingsnį nuo Rytų konferencijos finalo.

Serijoje iki keturių pergalių „Nets“ išsiveržė į priekį – 3:2. Kitos rungtynės bus žaidžiamos Milvokyje. Primename, kad visas rungtynes šioje serijoje laimėjo namų komandos.

„Nets“ gretose įspūdingą šou surengė be svarbių pagalbininkų likęs K. Durantas. Puolėjas suvertė net 49 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Negana to, amerikietis amerikietis nė kart nebuvo prisėdęs ant suolo – rungtyniavo visas 48 minutes.

K. Durantas tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, kuris atkrintamųjų mače pelnė 45 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Slogias rungtynes sužaidė po traumos sugrįžęs J. Hardenas – 5 taškai (1/10 met.), 6 atk. kam., 8 rez. perd. per 46 minutes. Tiesa, puikiai K. Durantui talkino Jeffas Greenas, kuris rungtynes baigė su 27 taškais ir pataikė 7 tolimus metimus.

Svečiams Giannis Antetokounmpo pelnė 34 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

„Bucks“ rungtynes pradėjo labai solidžiai ir išsiveržė į priekį (15:29). Pranašumą pavyko išlaikyti iki pat pertraukos, tačiau tada atėjo K. Duranto laikas. 11 taškų per 6 minutes pelnęs puolėjas sugrąžino „Nets“ į mačą trečiajame kėlinyje (81:87).

Įspūdingą atkarpą tęsęs atletas sugebėjo persverti rezultatą savo ekipos naudai 94:93 ir tai buvo pirmas kartas nuo pat rungtynių pradžios, kai „Nets“ pirmavo.

„Nets“: K. Durantas 49, J. Greenas 27, Blake'as Griffinas 17, Landry Shametas 9 taškai.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 34, Khrisas Middletonas 25, Jrue Holiday 19, Brookas Lopezas 15 taškų.