Studentų rinktinė dramatiškai žengė į pusfinalį

Lietuvos studentų krepšinio rinktinė pateko į Universiados krepšinio turnyro pusfinalį. Tomo Masiulio auklėtiniai po atkaklios kovos 72:70 įveikė Argentinos rinktinę.

Likus žaisti beveik septynias sekundes, lietuviai turėjo taško deficitą ir kamuolį savo rankose. Paskutinės atakos metu pergalingus taškus pelnė Ignas Vaitkus, o per minutės pertraukėlę technine pražanga buvo nubaustas varžovų ekipos treneris ir Dovis Bičkauskis baudos metimu įtvirtino pergalę.

72:70 ir studentai keliauja į pusfinalį! #mesuzlietuva

A post shared by Lietuvos krepšinio federacija (@krepsinionamai) on

Pusfinalyje lietuviai susikaus su Latvijos krepšininkais.

Lietuvių komandą į pergalę vedė Tomas Dimša, pelnęs 16 (5/13 trit.) taškų. Evaldas Šaulys prie pergalės pridėjo 13, Ignas Vaitkus – 11, Regimantas Miniotas (9 atk. kam.) ir Dovis Bičkauskis – po 9, Martinas Gabenas – 6 (7 atk kam.), Martynas Sajus – 5.

Argentiniečių gretose išsiskyrė Carlos Buemo, pelnęs 22 taškus, Ayanas de Carvalho surinko 16 taškų, Martinas Fernandezas – 10.