Olimpinėse žaidynėse debiutuojantys Danijos ledo ritulininkai Pekine startavo galingai. Heinzo Ehlerso auklėtiniai pirmosiose rungtynėse 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) nugalėjo tituluotą Čekijos komandą.

Čekai į varžovų vartus smūgiavo net 40 kartų, kai danai tik 17, bet pastarųjų atakos buvo efektyvesnės.

Abu įvarčius danai pelnė pirmame kėlinyje. Pasižymėjo Markusas Lauridsenas (11:21) ir Fransas Nielsenas (17:23). Antrame kėlinyje rezultatą sušvelnino Romanas Červenka (23:45).

Nepaisant turėto žaidybinio pranašumo čekai per likusį rungtynių laiką taip ir nepramušė Danijos rinktinės vartininko Sebastiano Dahmo. Jis iš viso atrėmė net 39 smūgius.

Rungtynių vaizdo įrašas:

Ledo ritulio turnyrą trečiadienį atidarė kitos B grupės komandos. Rusijos olimpinio komiteto rinktinė kovingoje dvikovoje 1:0 palaužė Šveicariją. Penktadienį antrame ture rusai kovos su danais, o čekai susitiks su šveicarais.

Ketvirtadienį Pekine savo pasirodymą pradės ir Latvijos ledo ritulininkai. Jie 6:10 val. Lietuvos laiku susitiks su Švedijos rinktine.