7
Katinas nutraukė futbolo rungtynes (nuotr. YouTube)

Trečiadienio vakarą Stambule vykusias UEFA čempionų lygos rungtynes netikėtai nutraukė nelauktas svečias aikštelėje.

7

Atsakomoje aštuntfinalio akistatoje tarp vietos „Besiktas" ir Miuncheno „Bayern" komandų 50-ą minutę stadione pasirodė garsųjį Garfildą primenantis katinas.

Šioms rungtynėms teisėjavęs arbitras sustabdė žaidimą ir leido įsibrovėliui pasidžiaugti šlovės akimirka.

Netrukus teisėjas pratęsė mačą, o katino vizitas aikštelėje įkvėpė stadiono šeimininkus pagaliau pralaužti vokiečių gynybą.

59 min. garbės įvartį „Besiktas" klubui pelnė Vagneris Love'as.

Tai buvo vienintelis Turkijos komandos įmuštas įvartis šioje aštuntfinalio poroje.

Bavarai šventė pergalę išvykoje 3:1, pirmąją klubų akistatą Vokietijoje jie laimėjo 5:0.