Sostinės derbis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate baigėsi įtikinama Vilniaus „Lietuvos ryto“ (14/2) ekipos pergale. Lietuvos čempionai savo aikštelėje 88:52 (21:19, 31:16, 18:8, 18:9) sutriuškino "Sakalų (4/12) ir paliko pastaruosius dvyliktoje turnyro lentelės pozicijoje.

Be pagrindinio įžaidėjo Khalido El-Amino šiose rungtynėse žaidę „Lietuvos ryto“ krepšininkai jau nuo pirmųjų mačo minučių šovė į priekį (10:2), tačiau kelias sėkmingas atakas surengę Rūtenio Paulausko auklėtiniai įpusėjus kėliniui ištirpdė beveik visą deficitą - 10:12. Visgi netrukus iš toli pataikė Simas Jasaitis, du baudų metimus pridėjo Stepas Babrauskas ir Lietuvos čempionai vėl nutolo (17:10), bet po pirmojo kėlinio vėl turėjo vos dviejų taškų pranašumą - 21:19.

Aleksandro Trifunovičiaus patarimų per dviejų minučių pertrauką išklausę „Lietuvos ryto“ krepšininkai žymiai pagerino žaidimą gynyboje ir trijų minučių atkarpą rezultatu 10:0 laimėję aikštės šeimininkai po Kenano Bajramovičiaus dvitaškio su pražanga pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą - 31:19. Įpusėjus kėliniui komandas jau skyrė penkiolika taškų (35:20), tačiau du tolimus metimus iš eilės pataikęs Virginijus Sirvydis sumažino „Sakalų“ atsilikimą iki vienženklio - 26:35. Kėlinio pabaigoje „Lietuvos rytas“ susigrąžino dviženklį pranašumą ir po dviejų kėlinių buvo priekyje - 52:35.

Trečiajame kėlinyje sužaidus keturias minutes D.J.Strawberry dvitaškiu su pražanga pirmą kartą padidino „Lietuvos ryto“ persvarą iki dvidešimties taškų ribos - 59:39. Situacija nepakito ir per likusį ketvirčio laiką. Aistras pakurstė nebent grubi Cemalio Nalgos pražanga stabdant į krepšį kamuolį dėti susirengusį Aivarą Kiaušą. Po nedidelio susistumdymo turkas buvo nubaustas nesportine pražanga, bet rezultatui ženklesnės įtakos tai neturėjo - 70:43.

Paskutinės dešimt minučių šiame mače tebuvo formalumas. „Lietuvos ryto“ atotrūkis viršijo trisdešimties taškų ribą (74:53) ir Lietuvos čempionai pranašumo jau neiššvaistė - 88:52.

„Lietuvos rytas“: M.Bjelica ir S.Babrauskas (dvitaškiai 3/4, baudos 6/6) - po 12, A.Jomantas (dvitaškiai 5/7) ir S.Jasaitis - po 10, M.Gecevičius 8 (5 rez. perd.), K.Bajramovičius ir S.Buterlevičius - po 7.

„Sakalai“: V.Sirvydis 17, R.Matulis 11 (7 atk. kam.), O.Varanauskas 7.