Keturioliktą pergalę Lenkijos vyrų krepšinio lygos XVII turo mače iškovojo vienas keturiolikos komandų turnyro lyderių bei nugalėtojo titulą ginantis trijų lietuvių Sopoto "Prokom Trefl" klubas, sekmadienį namuose 77:73 (11:16, 20:16, 17:18, 29:23) įveikęs devintojoje pozicijoje esančią Svecio "Polpak SA" (8 pergalės ir 9 pralaimėjimai) ekipą.

D. Slanina nugalėtojams pelnė 11 taškų, atkovojo 1 kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per nepilnas 19 minučių (18:41) lietuvis prametė abu tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 2 bei visus 9 baudų metimus.

Tomas Masiulis ir Tomas Pačėsas sekmadienio mače nugalėtojams taškų nepelnė.

Per pusaštuntos minutės T. Masiulis prametė po 1 tritaškį bei dvitaškį ir atkovojo 2 kamuolius, o 17 minučių žaidęs T. Pačėsas nepataikė visų keturių metimų - trijų tritaškių ir dvitaškio.

Varšuvos "Polonia SPEC" (XIII vieta - 3/13) su Rolandu Alijevu sekmadienį svečiuose 77:88 (10:33, 21:19, 20:18, 26:18) turėjo pripažinti Kolobžego "SKK Kotwica" (X vieta - 5/12) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per beveik 35 minutes (34:40) pelnė 2 taškus (dvitaškiai 1/3, baudos 0/2) bei po krepšiais sugriebė 4 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Lyderio poziciją čempionate su "Prokom Trefl" komanda dalijasi Zgoželeco "BOT Turow" klubas, taip pat laimėjęs 14-a susitikimų iš 17-os.