Pergalių seriją NBA lygoje pratęsė Sakramento „Kings“ (40-26) komanda, kurios marškinėlius vilki Domantas Sabonis. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 128:119 (31:32, 36:27, 29:36, 32:24) pranoko turnyrinės lentelės kaimyną, ketvirtoje Vakarų konferencijos vietoje esantį Finikso „Suns“ (37-30) klubą.

Nugalėtojai pratęsė pergalių seriją iki trijų, o Finikso ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė per penkis paskutinius mačus lygoje.

35 minutes aikštėje praleidęs D.Sabonis pelnė 17 taškų (5/10 dvit., 7/10 baud.),atkovojo 8 atšokusius, perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, padarė 3 klaidas bei kartą pažeidė taisykles.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie greitai susikrovė dviženklį pranašumą (6:17). Visgi, dar iki ketvirčio pabaigos svečiai deficitą praktiškai visiškai panaikino (31:32). Iniciatyvą perėmę Sakramento krepšininkai galiausiai antrajame kėlinyje patys šovė į priekį dviženkliu skirtumu (67:57).

Po didžiosios pertraukos tęsėsi permaininga kova. Aikštės šeimininkai surengė spurtą 12-0 ir susigrąžino trapią persvarą į savo rankas (81:85). Prasidėjus paskutinei minutei ketvirtajame kėlinyje, Sakramento klubas pelnė penkis taškus iš eilės ir ėmė didinti atstumą (124:118).

Paskutinėmis sekundėmis savo indėlį pridėjo ir D.Sabonis, kai pataikė abu baudų metimus ir galutinai padėjo tašką rungtynėse – 128:119. Svečiai susitikimą uždarė atkarpa 13-4.

Laimėję „Kings“ užfiksavo seniai matytą pasiekimą – 40 pergalių ji nebuvo pasiekusi nuo 2005–2006-ųjų metų. Tada paskutinį sykį buvo žaidę ir atkrintamosiose varžybose.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 19 (5/6 dvit., 1/4 trit., 6/6 baud.), De‘Aaronas Foxas (6 rez. perd.) ir Malikas Monkas (4/6 trit.) po 18, Domantas Sabonis 17 (8 atk. kam.), Davionas Mitchellas ir Trey Lylesas po 13.

„Suns“: Devinas Bookeris 28 (9/13 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud., 8 rez. perd., 4 per. kam.), Deandre Aytonas 22 (12 atk. kam.), Terrence‘as Rossas 18 (4/10 trit.), Chrisas Paulas 16 (16 rez. perd.), Joshas Okogie 15.