Jonas Valančiūnas vėl surinko dvigubą dublį, tačiau jo atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (1/10) klubas niekaip nesugeba iškovoti pergalių. „Pelikanai“ šįsyk svečiuose 92:108 (27:22, 20:29, 22:27, 23:30) nusileido Dalaso „Mavericks“ (7/3).

„Pelicans“ tai buvo septintas pralaimėjimas paeiliui. Jie ir toliau verčiasi be traumuotų lyderių  Ziono Williamsono ir Brandono Ingramo.

J. Valančiūnas per 33 minutes pelnė 22 taškus (8/13 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tiek pat sykių suklydo, perėmė kamuolį ir keturis sykius prasižengė.

Mače nugalėtojas sprendėsi antroje rungtynių pusėje. Kova iki trečiojo kėlinio pabaigos vyko taškas į tašką, J. Valančiūno ekipa atsilikinėjo dažniausiai vos keliais taškas.

Tačiau iš pradžių pralaimėjo mini spurtą ir leido varžovams atitrūkti iki 69:78, vėliau dar sykį leido Dalaso ekipai įsisiautėti. Iš viso po tragiškos atkarpos, kurią „Pelicans“ pralaimėjo 3:22, skirtumas tarp komandų pasidarė 20 taškų.

Svečiams dar pavyko priartėti (90:99), tačiau Dalaso ekipa vis vien išsaugojo pergalingą pranašumą.

Nugalėtojams ldyeris Luka Dončičius įmetė 25 taškus (8/16 dvit., 2/5 trit., 3/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Kartu su J. Valančiūnu pralaimėjusių gretose 22 taškus pelnė ir Joshas Hartas.

„Pelicans“ po nesėkmės išlieka Rytų konferencijos autsaideris.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25, Timas Hardaway, Jalenas Brunsonas  6 rez. perd.) po 17, Kristaps Porzingis (8 atk. kam.), Reggie Bullockas po 12, Frankas Ntilikina 9.

„Pelicans“: Joshas Hartas ir Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) po 22, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 18, Garrettas Temple'as 12 , Jaxsonas Hayesas 10..